slideshow 1

Jelenlegi hely

Versenyeredmények a 2017/2018-as tanévben

DÖK munka segítéséért

Dícséretet kaptak: Esze Balázs 6.a és Lakatos Ákos 6.a

Egészséges táplálkozás vetélkedő

I. Biricz Orsolya 8.a
   Pénzes Vivien 8.a

Szelektív hulladékgyűjtés vetélkedő

I. Bauer Krisztián 5. b
   Asfour Ádám 5. b
   Rácz Bence 5. b
   Szabó András 5. b

Fogápolási vetélkedő

III. Császár Róbert 6. a
      Hrivnák János 6.a

 II. Asfour Zéna 8.a
      Kótai Vivien 8. a
      Pénzes Vivien 8.a

   I. Rácz Bence 5.b.
      Szabó András 5. b

Papírgyűjtés 2017. ősz - felső tagozat

III. 8.a osztály 180,5 kg

 II. 6.a. osztály 191,5 kg

  I. 7.a osztály 299,5 kg

Angol háziverseny

6. évfolyam

Quiz kérdések

Surányi Szabolcs 6.a

Rajzpályázat

Hrivnák János 6.a
Jánossy Hedvig 6.b

Kerületi Népdaléneklési verseny

Bronz oklevél – Szóló kategória  Ittzés Rebeka 6.a

Ezüst oklevél – Szóló kategória  Szűcs Daniella 5.b.

Ezüst oklevél – Népdalegyüttes kategória Bogáncs együttes:

Asfour Ádám, Bauer Krisztián, Kecső István, Nagy Kevin, Rácz Bence, Szabó András

Országos Herman Ottó Biológia verseny kerületi fordulója 7-8 évfolyam

8. évfolyam

IV  helyezett  Tompics Botond 8.a

V. helyezett Pataki Attila 8.a

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny - kerületi forduló

5. évfolyam
VII. helyezett: Vadon Máté 5. b
 IV. helyezett: Szabó András  5.b
   I. helyezett: Szabó Márk 5.b TOVÁBBJUTÓ

6. évfolyam
IV. helyezett: Lakatos Ákos 6.a
 V. helyezett: Ittzés Rebeka 6.a
  I. helyezett: Esze Balázs  6.a TOVÁBBJUTÓ

Seizan (suli-te) Kupa

  I.   Pesti Zsolt 3. a

III.   Szálkai Richárd (karate) 3. a

Füred Torna (foci)

Legjobb kapus cím

Molnár Zsombor 3. a

Fogápolási vetélkedő

3-4. évfolyam

  I.  Hagymási Natasa 4. c
      Horváth Levente 4. c
 II.  Szipszer Olivér 3. b
       Németh Áron 3. b
III.  Gáspár Iván 3. a
       Novák Szonja 3. a

Papírgyűjtés Ősz

  I. 2. b 1445 kg
 II. 3. a 935kg
III. 1. a 538 kg

Műkorcsolya versenyeken elért kimagasló teljesítményéért

Zsembery Katinka 4. a

 3. hely: OB a 14 évesek között, Belgrádban és a Jégvirág Kupán
 2. hely: Celjén
 1. hely: Hallowen Kupán

Aktív Kupa Táncverseny

I. és II. helyezés Gorócz Ádám 4.a

LÜK verseny

   I. Szarka Áron 4. b
 II. Lőw László 4. a
III. Bánhidi Csongor 4. a

Kazinci szépolvasási verseny

  I. Szarka Áron 4.b
 II. Zsemberi Katinka 4.a
     Rapitsz Olympia 4. b
III. Mátyus Virág Luca 4.c

Országos Karate verseny

II. Kenyeres Kristóf 4. c

Lovas totó verseny

 I.  Geisz Petra 4.c

Angol témahét legjobb teljesítményéért

Quiz kérdések:

 4.a osztály

Fogalmazás:

 Kenyeres Kristóf 4. c

Rajzpályázat:

 Fazekas Martin 2. b
 Nyári Huba 4.b
 Molnár Dániel 4.c
 Fábián Levente 4.c

Versmondó verseny (iskolai)

1-2 évfolyam

próza

  I.  Herczegh Olivér 2. b
 II.  Bartha Márton 1.a
III.  Boroznaki Ádám 1. b

vers

  I. Pallagi-Schneider Hanga 2.b
 II. Mészáros Milán 2. b
      Koleszár Szécsi Anna 2.b
III. Kozmér Jázmin Petra 1. a
      Csendes Nikolett 2.a

3-4. évfolyam

  I. Raptisz Olympia 4. b
 II. Jernei Hanna 4. b
      Mészáros Máté 4. b
III. Mateisz Borbála 3. a

Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei fordulója

Pesti Zsolt 3. a

Matematika verseny (iskolai)

2. évfolyam:

  I. Kozma Kurdi Bálint 2. a
 II. Sudár Barnabás 2. a
III. Barra Ákos 2. a

3. évfolyam:

  I. Mendrei Ákos 3. a
 II. Kalota Kristóf 3. b
III. Kovács Ramóna 3. a

4. évfolyam:

  I. Szarka Áron 4. b
 II. Berki Boglárka 4. a
III. Tóth Gellért 4. c

FIT kaland

I. helyezés: (20 csapatból országos döntőn)

Bánhidi Csongor 4.a
Lőw László 4. a
Szemes István 4. a

Kerületi Akrobatikus Rock and roll

Lajos Petra Noémi 4. b
Csjef Zoé 4.b
Glósz Kinga 4. b
(4- szer értek el arany fokozatot 1-szer értek el ezüst fokozatot)

Mátyus Virág Luca 4. c
Hagymási Natasa 4. c
Tatai Rubina 4. c
(arany fokozat)

Kerületi Népdaléneklő verseny

Ezüst minősítés:

Csjef Zoé 4. b
Glósz Kinga 4. b
Lajos Petra Noémi 4. b
Le Thao Linh 4. b
Rapitsz Olympia 4. b

Nagytérségi Bolyai Természettudományi Csapatverseny

IV. helyezés  4.b csapata

Szarka Áron
Rapitsz Olympia
Nyári Huba
Szabó Jázmin

Nagytérségi Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

I. helyezés 4. b csapata

Szarka Áron
Raptisz Olympia
Schläffer Károly Benjamin
Mészáros Máté

Az országos döntőn 23. helyezést értek el.

Kaán Károly Természetismereti verseny

Szabó Márk Illés 5.b osztályos tanulón a kerületi fordulón I., a fővárosi fordulón II. helyezést ért el, és bejutott az országos döntőbe.

Matematika Alkalmazói Verseny

Lakatos Ákos 6.a ostályos tanulónk V. helyezést ért el.

Bolyai csapatverseny magyar nyelvtanból
Képek a versenyről

Bolyai csapatverseny körzeti fordulójában magyar nyelvtanból I. helyezést értek el 4.b osztályos tanulóink: Mészáros Máté, Raptisz Olympia, Schläffer Benjamin, Szarka Áron!
Gratulálunk!!!
Az országos döntőben 23. helyet értek el.

Akrobatikus rock and roll verseny
Képek a versenyről, Képek a versenyről

Iskolánk 3-4. osztályos tanulói: Csjef Zoé, Giesz Petra, Hagymási Natasa, Konecsni Vivien és Vida Laura aranyérmet szereztek a hétvégén akrobatikus rock and roll versenyen! Gratulálunk a sikeres szerepléshez!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer