slideshow 1

Jelenlegi hely

Pedagógusaink

Pedagógus neve Osztálya Tanított tantárgyai Beosztása, egyéb feladata Fogadóórája
Rapatyi-Zöld Mária biológia, kémia Igazgató kedd, csütörtök 16:00 - 17:00
József Ilona fejlesztőpedagógus (komplex és anyanyelvi fejl., Ayres terápia) Igazgatóhelyettes szerda 6. óra
Pánker Erzsébet tanító (matematika 4.a) Igazgatóhelyettes szerda 14:00 - 15:00
Mihályiné Pala Orsolya 2.b
oszt.fő
tanító "A" hét hétfő 2. óra, "B" hét hétfő 1. óra
Bakonyi Angéla 4.b
oszt.fő
tanító csütörtök 4. óra
Csizmadia Zoltánné Kohl Katalin 4.c
oszt.fő
tanító kedd.2 óra
Deák Ferencné 3.a
oszt.fő
tanító "A" hét kedd 4. óra, "B" hét csütörtök 4. óra
Dr. Bakonyi Erzsébet magyar nyelv és irodalom, hétfő 3. óra
Dr. Kovács Tiborné napközis tanító hétfő 6. óra
Ferkóné Pávai Réka 6.b
oszt.fő
ének-zene DÖK segítő tanár péntek 3. óra
Ginovszkyné Szöllős Zsuzsanna 1.b
oszt.fő
tanító péntek 4. óra
Gólya Józsefné napközis tanító kedd.5 óra
Hegedűs Hermina 7.b
oszt.fő
természetismeret, biológia, tanulószoba gyermekvédelem kedd 2. óra
Jenei László Lajos 8.b
oszt.fő
etika, tanulószoba csütörtök 3. óra
Keplerné Horváth Annamária 2.a
oszt.fő
tanító, anyanyelvi és matematikai fejlesztés alsósmunkaközösség vezető hétfő 6. óra
Kiss Mariann napközis tanító szerda 5. óra
Kőszegi István informatika, technika, matematika
Kovács Karolina matematika péntek 3. óra
Kozáriné Strelinger Katalin 6.a
oszt.fő
magyar nyelv és irodalom, tánc és dráma humánmunkaközösség vezető csütörtök 2. óra
Lakócainé Bendes Lilian 8.a
oszt.fő
biológia-egészségtan, hit-és erkölcstan, földrajz, természetismeret reálmunkaközösség vezető csütörtök 4. óra
Lóber István tanulószoba szerda 2. óra
Lubai Mónika testnevelés kedd 6. óra
Mahelszki Rita angol szerda 4. óra
Makka Gabriella napközis tanító kedd 6. óra
Máté Henrietta napközis tanító szerda 6. óra
Mikó Béla Györgyné 5.b
oszt.fő
történelem, etika KAT tag, munka -és tűzvédelmi felelős "A" hét péntek 3. óra, "B" hét hétfő 5. óra
Orosz Edit 7.a
oszt.fő
fejlesztőpedagógus (alapozó mozgásterápia), etika gyermekvédelmi felelős kedd 3.óra
Pap Erika angol szerda 4. óra
Papp Ágnes fejlesztőpedagógus fejlesztő munkaközösség vezető kedd 2. óra
Pápszi Szilvia könyvtáros-tanár hétfő 12:00 - 13:00
Percs Krisztina Andrea 4.a
oszt.fő
tanító kosárlabda edző hétfő 6. óra
Porpáczy Katalin napközis tanító kedd 3. óra
Rozs Bettina testnevelés A hét.5. óra, B hét: 4. óra
Ruszóné Bodor Mónika napközis tanító napközismunkaközösség vezető csütörtök 5. óra
Stark Gábor rajz szerda 3. óra
Szabó Bakos Edit 5.a
oszt.fő
angol kedd 4. óra
Szarka Krisztina fejlesztőpedagógus (mozgásterápia) mű- és görkorcsolya edző szerda 6.óra
Tihanyi Krisztina napközis tanító szerda 4.
Trója Anita napközis tanító "A" hét kedd 5. óra, "B" hét csütörtök 5. óra
Virág Mária 3.b
oszt.fő
tanító alsósmunkaközösség vezető csütörtök 3. óra
Wéberné Mikecz Mária 1.a
oszt.fő
tanító kedd 6. óra
Zsidai László fizika, kémia, matematika péntek 5. óra

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer