slideshow 1

Jelenlegi hely

Versenyeredmények a 2012/13-as tanévben

Alapműveleti matematikaverseny

Körzeti fordulón IV. helyezett: Szappanos Attila 6.a.

Kerületi angol verseny

 Kerületi II. helyezett: Szappanos Attila 6.a.

Könyvtárhasználati verseny 4. évfolyam

Kerületi 3. hely

Mike Hanna 4.a.
Horváth Hanna 4.a.
Sebők Natasa 4.a.

Országos szónoklatverseny

Kovács Réka 8.a. osztályos tanulónk a zsűri különdíját nyerte el.

Magyarságunk gyökerei kerületi jubileumi tanulmányi verseny

Iskolánk csapata kerületi II. helyezést ért el.

Csapattagok:

Agárdi Flóra 5.b.

Gulyás Botond 5.b.

Hrivnák András 5.b.

Veres Alexandra 5.b.

Andrási Levente 6.a.

Demeter Bálint 6.a.

Fodor Diána 6.a.

Szabó Ákos 6.a.

Szappanos Attila 6.a.

Szendrei Norbert 6.a.

 

Kaán Károly Természetismereti Verseny fővárosi forduló

Zeley Csaba     5.b.   IX. hely  ( 86% )

Kaán Károly Természetismereti Verseny ( kerületi) 5. és 6. évfolyam

Zeley Csaba          5.b.    II.hely

Lakatos Réka        5.b.    IV.hely

Homonnay Bence  5.b.  V.hely

 

Szappanos Attila  6.a.   V.hely

Alkafági Huszám  6.a.   X.hely

Kémia kerületi verseny

Rudi Soma 8.a. kerületi VI. hely

Hermann Ottó Biológia Verseny

Egedi Sándor Márk 8.a.  II.hely

Kovács Réka          8.a.  VI.hely

Technika Modellező Verseny

Kerületi II.hely

Csapattagok: Sinkovics Panna 8.a.

                    Rudi Soma         8.a.

                    Mayer Rudolf      8.a.

Iskolai Simonyi Zsigmond Helyesírási verseny

Iskolai verseny

Részletes eredmények
Vers- és prózamondó verseny 3.-4.évfolyam

Iskolai verseny

Részletes eredmények
Kaán Károly Természetismereti verseny

2. helyezett, továbbjutó: Zeley Csaba 5. b (5. osztály) felkészítő Lakócainé Bendes Lilian
4. helyezett: Lakatos Réka 5. b (5. osztály) felkészítő Lakócainé Bendes Lilian
5. helyezett:Homonnay Bence 5. b (5. osztály) felkészítő Lakócainé Bendes Lilian
5. helyezett: Szappanos Attila 6.a (6. osztály) felkészítő Lakócainé Bendes Lilian
10. helyezett: Alkafági Huszám 6.a (6. osztály) felkészítő Lakócainé Bendes Lilian

Hevesy György Kémia Verseny

6. helyezett:Rudi Soma 8.a (8. osztály), felkészítő Eötvös Gyöngyi

Herman Ottó Biológia Verseny

2. helyezett, továbbjutó:
Egedi Sándor Márk 8.a (8. osztály), felkészítő: Lakócainé Bendes Lilian
6. helyezett:Kovács Réka 8.a (8. osztály) felkészítő Lakócainé Bendes Lilian

Rénszarvas Kupa Kerületi Kosárlabda

kerületi 3. hely

Részletes eredmények
Zugló Kupa Leány labdarúgás

kerületi 5. hely

Részletes eredmények
Zugló Kupa Streetball - kerületi verseny

kerületi 6. hely

Részletes eredmények
Iskolai Fogápolási Vetélkedő
Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről

Fogápolási vetélkedő 2., 3-4. évfolyamon és felső tagozaton

Részletes eredmények
Népdaléneklési verseny

I. korcsoport (5-6. osztályosok)

Kiss Viktória, Agárdi Flóra, Sinkovics Lili, Lakatos Réka éneknégyes 5. osztály, ezüst minősítés, felkészítő: Bodor Éva

Pásti Fanni, Horesta Glória énekkettős 6. osztály, bronz minősítés, felkészítő: Bodor Éva

Informatika Alkalmazói Verseny

Peidl Mátyás 5. b, 5. hely (5-6. évfolyam: Paint) felkészítő: Sára Zoltán
Andrási Levente 6.a, 8. hely (5-6. évfolyam: Paint) felkészítő: Sára Zoltán
Szappanos Attila 6.a, 7. hely (5-6. évfolyam: Komplex) felkészítő: Sára Zoltán
Magdó Tamás 8.b, 10. hely (7-8. évfolyam: Szövegszerkesztés) felkészítő: Sára Zoltán
Rudi Soma 8.a, 3. hely (7-8. évfolyam: Prezentáció) felkészítő: Sára Zoltán

Kazinczy Szépolvasó Verseny

Tóth Veronika 4.a, (4. évfolyam) 20. hely, felkészítő: Wéberné Mikecz Mária

Kiss Viktória 5.b,. 13. hely (5-6. évfolyam), felkészítő: Kozáriné Strelinger Katalin

Demeter Ádám 8.b, 8. hely (7-8. évfolyam), felkészítő: Kozáriné Strelinger Katalin

Kerületi komplex rajzverseny

Ittzés Hanna 3.a, 8. hely (3-4. évfolyam), felkészítő: Károlyi Marianna

Európai Autómentes Nap - kerületi verseny

IV. hely:  8.a.: Rudi Soma

                        Kiss János

                        Dobos Ádám

Angolszász Kulturális Kerületi Verseny
Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről

II. hely:  8.a. fiú csapat:   Mayer Rudolf

                                         Rudi Soma

                                         Dobos Ádám

                                         Dőring Erik

                                         Kiss János

 

III.hely:   8.a. lány csapat: Nagy Kitti

                                           Kindlik Bianka

                                           Kovács Réka

                                           Csányi Claudia

                                           Dorang Zsanett

Bolyai körzeti matematika verseny

VI. hely: 6.a. osztály csapata: Demeter Bálint

                                              Enger Krisztián

                                              Szabó Ákos

                                              Szappanos Attila

Országos súlyemelő bajnokság

I. hely:    Horváth Attila Fülöp 8.b.

III. hely:  Csala Martin             7.a.

BVSC Mikulás Kupa - párbajtőr

I.hely: Andrásfi Júlia 3.a.

Kerületi Stafétacsi matematika verseny

IV. hely: Tompits Botond 3.a.(3. osztály fiú kategória), felkészítő: Bakonyi Angéla
további eredmények:
Tóth Marcell 2.a., 8. hely (2. osztály fiú kategória), felkészítő: Virág Mária
Makker Zsombor 4.b, 8. hely (4. osztály fiú kategória) felkészítő: Keplerné H. Annamária
Kertész Kitti 4.a, 9. hely (4. osztály lány kategória), felkészítő: Wéberné Mikecz Mária
Csiki Júlia Borbála 2.b, 11. hely (2. osztály lány kategória), felkészítő: Kókai Bernadett
Hauk Tamara 3.c, 13. hely (3. osztály lány kategória), felkészítő: Csizmadia Zoltánné

Bod Péter Könyvtárhasználati verseny kerületi eredmény

V.hely:  Rudi Soma     8.a.

VI.hely: Juhász Cintia 7.b.

Angol versmondó verseny

3-4.évfolyam: 1. Varga Bendegúz 4.b.

5-6.évfolyam: 1. Fodor Diána       6.a.

7-8.évfolyam: 1. Rudi Soma         8.a.

Kazinczy szépolvasási verseny

Alsó tagozat: I.: Tóth Veronika 4.a.

                     II.: Varga Bendegúz 4.b.

                    III.:Micskó Levente 4.a.

 

5-6.évfolyam: I.:Kiss Viktória 5.b.

                      II.:Fodor Diána 6.a.

                     III.:Homonnay Bence 5.b.

 

7-8.évfolyam: I.:Demeter Ádám 8.b.

                      II.:Gorócz Krisztián 8.a.

                     III.:Nagy kitti 8.a.

Kerületi Sakk Diákolimpia
Képek a versenyről, Képek a versenyről

I. korcsoport (fiúk):

III. helyezett: Szegedi Marcell 3.c

II. korcsoport (lányok):

I. helyezett: Fehér Gréta 3.c
II. helyezett: Kocsmár Zita 3.c

II. korcsoport (fiúk):

I. helyezett: Fehér Krisztofer 3.c
IV. helyezett: Phung Minh Tri (Tom) 3.c

Iskolai házi sakkverseny
Képek a versenyről

I. helyezett: Fehér Krisztofer 3.c
II. helyezett: Phung Minh Tri (Tom) 3.c
III. helyezett: Fehér Gréta 3.c
IV. helyezett: Szegedi Marcell 3.c
V. helyezett: Kocsmár Zita 3.c
VI. helyezett: Fényes Levente 3.c, Phung Vo Minh (Mintham) 1.b

Papírgyűjtés 2012 szeptember
Képek a versenyről

A 2012 szeptemberében zajlott papírgyűjtés eredményei.

Részletes eredmények

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer