slideshow 1

Jelenlegi hely

2013/2014-es tanév eredményei

Országos LÜK-bajnokság döntője
Képek a versenyről

A Dinasztia Tankönyvkiadó által megrendezett 2015. évi LÜK-bajnokság Országos döntőjén Lakatos Ákos 3. osztályos tanulónk III. helyet ért el. Gratulálunk!

Fővárosi Komplex Rajzverseny

9. helyezett: Ittzés Hanna, 4.a (felkészítő: Bakonyi Angéla)

Történelem csapatverseny: Az Ókori Hellász

14. helyezett: Tóth Tas Márton, Szűcs Ibolya, Zumi Alexander, 6.b (felkészítő: Mikó Béla Györgyné)

Országos Technika Modellező Verseny, kerületi forduló

1. helyezett (Továbbjutó): Barcsik-Nagy Tamás, Andrási Levente, Demeter Bálint 7.a. (felkészítő: Betlen Péterné)

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

10. helyezett: Lakatos Réka, 6.b (felkészítő: Kozáriné Strelinger Katalin)
13. helyezett: Demeter Bálint, 7.a (felkészítő: Bartók Mária)
14. helyezett: Seregély Mira, 5.a (felkészítő: Bartók Mária)

Kaán Károly Természetismereti Tanulmányi Verseny

2. helyezett: Zeley Csaba 6.b. (felkészítő: Lakócainé Bendes Lilian)
3. helyezett: Lakatos Réka 6.b. (felkészítő: Lakócainé Bendes Lilian)
4. helyezett: Tóth Tas Márton 5.a. (felkészítő: Lakócainé Bendes Lilian)
8. helyezett: Homonnay Bence 6.b. (felkészítő: Lakócainé Bendes Lilian)
9. helyezett: Molnár Ádám 5.a. (felkészítő: Lakócainé Bendes Lilian)
15. helyezett: Polonkai Dániel 5.a. (felkészítő: Lakócainé Bendes Lilian)

Herman Ottó Országos Biológia Verseny, kerületi forduló

3. helyezett: Fodor Diána 7.a (felkészítő: Lakócainé Bendes Lilian)
5. helyezett: Alkafági Huszám 7.a. (felkészítő: Lakócainé Bendes Lilian)

Benchmark Angol Verseny Írásbeli forduló

5. helyezett: Fodor Diána 7.a (felkészítő: Skrada Vilma)
12. helyezett: Demeter Bálint 7.a (felkészítő: Skrada Vilma)

Vers- és Prózamondó verseny

Alsó tagozat
9. helyezett: Tóth Kende, 2.a (felkészítő: Pánker Erzsébet)
11. helyezett: Bor Márton 3.c (felkészítő: Tója Anita)
12. helyezett: Nikulasin Zsolt Márk, 2.b (felkészítő: Voglné Laszip Zita)
14. helyezett: Csurgai Márton 3.c (felkészítő: Tója Anita)

Felső tagozat
8. helyezett: Horesta Glória, 7.a (felkészítő: Bartók Mária)
10. helyezett: Fodor Diana, 7.a (felkészítő: Bartók Mária)
12. helyezett: Kovács Attila, 6.b (felkészítő: Kozáriné Strelinger Katalin)

Informatika Alkalmazói verseny

2. helyezett (komplex): Peidl Mátyás, 6.b (felkészítő: Sára Zoltán)
6. helyezett (komplex): Liptai Dániel, 6.b (felkészítő: Sára Zoltán)
13. helyezett (prezentáció): Káli Zsuzsanna, 8.b (felkészítő: Sára Zoltán)
14. helyezett (prezentáció): Andrási Levente, 7.a (felkészítő: Sára Zoltán)

Népdaléneklési verseny

BRONZ minősítés (5-6. osztály) Gyöngyvirág Duó: Kolompár Noémi, Gürez Selen (felkészítő: Ferkóné Pávai Réka)
BRONZ minősítés (5-6. osztály) Pentaton kisegyüttes: Agárdi Flóra, Lakatos Réka, Sinkovics Lili (felkészítő: Ferkóné Pávai Réka)

Alsós Kazinczy Szépolvasó verseny

17. helyezett: Bagi Szilárd, 4.a (felkészítő: Bakonyi Angéla)

Kazinczy-verseny

10. helyezett: Kiss Viktória, 6.b (felkészítő: Kozáriné Strelinger Katalin)
9. helyezett: Juhász Cinthia, 8.b (felkészítő: Bartók Mária)

Bod Péter Könyvtárismereti verseny

7-8. évf.
5. helyezett: Horesta Glória, 7.a (felkészítő: Pápszi Szilvia)
10. helyezett: Kunszt Bernadett, 7.a (felkészítő: Pápszi Szilvia)

Komplex Rajzverseny
Képek a versenyről, Képek a versenyről, Képek a versenyről

1. helyezett (Továbbjutó): Ittzés Hanna, 4.a (felkészítő: Bakonyi Angéla)
8. helyezett: Putz Franciska, 1.b (felkészítő: Károlyi Marianna)
11. helyezett (Holtverseny): Császár Róbert, 2.a (felkészítő: Károlyi Marianna)
11. helyezett (Holtverseny): Tóth Marcell, 3.a (felkészítő: Károlyi Marianna)
11. helyezett (Holtverseny): Lakatos Máté, 5.a (felkészítő: Károlyi Marianna)
11. helyezett (Holtverseny): Sinkovics Lili, 6.b (felkészítő: Károlyi Marianna)
11. helyezett (Holtverseny): Fodor Diana, 7.a (felkészítő: Károlyi Marianna)

Matematika verseny - 8. évf.

17. helyezett: Demeter Kevin, 8.a (felkészítő: Zsidai László)

Alsós Stafétacsi verseny

4-7. helyezett (Holtverseny): Lakatos Ákos, 2.a (felkészítő: Pánker Erzsébet)
7. helyezett: Tóth Marcell, 3.a (felkészítő: Virág Mária)
5-10. helyezett (Holtverseny): Pataki Attila, 4.a (felkészítő: Bakonyi Angéla)
8-11. helyezett (Holtverseny): Hadari Szabrina, 2.b (felkészítő: Voglné Laszip Zita)
12-13. helyezett (Holtverseny): Hidasi Noémi, 3.c (felkészítő: Trója Anita)
14. helyezett: Hauk Tamara, 4.c (felkészítő: Csizmadia Zoltánné K. Katalin)

Papírgyűjtés 2013.szeptember

Alsó tagozat: I. 1.a. osztály  806 kg

                    II.3.c. osztály  434 kg

                   III.4.a. osztály 516 kg

Felső tagozat: I. 8.b. osztály 271 kg

                    II. 5.b. osztály 420,5 kg

                   III. 6.b. osztály 266,5 kg

Fogápolási vetélkedő

2. évfolyam: I. Esze Balázs, Lakatos Ákos 2.a.

                   II. Bogyó Bianka, Miklós Attila 2.b.

3. évfolyam: I. Kenyeres Zoé, Bor Márton 3.c.

                   II. Cserhalmi-Janda Bendegúz, Majzik Dániel 3.a.

                   III. Szabó Mercédesz, Czáboszki Raul 3.b.

4.évfolyam: I. Ittzés Hanna, Putz Bendegúz 4.a.

                   II. Varga Eugénia, Radics Orsolya 4.b.

                   III. Mózer János, Sütő Alexandra 4.c.

5-8. évfolyam: I. Gulyás Botond, Zeley Csaba 6.b.

                      II. Demeter Kevin, Csala Martin 8.a.

                      III. Kertész Kitti, Török Petra 5.a.

Kazinczy szépolvasási verseny 4.osztály

I.   Bagi Szilárd        4.a

II.  Vadon Barnabás 4.b.

III. Andrásfi Júlia     4.a.

Rajzpályázat az Állatok Világnapja alkalmából

1-2.osztály: I. Hadari Szabrina 2.b.

                  II. Császár Róbert 2.a.

3-4.osztály: III. Molnár Csongor 3.b.

                  Különdíj: Tóth Marcell 3.a.

5-6.osztály: I. Shelfuh Abdulrahim 6.b.

                  II. Sinkovics Lili 6.b.

                  III. Asfour Zen 5.a. és Agárdi Flóra 6.b.

                  Különdíj: Sashegyi Gergő 5.b.

7-8.osztály: I. Demeter Bálint 7.a.

                  II. Fülöp Cosmin 7.a.  

                  Különdíj: Fodor Diána 7.a.

Zugló Kupa Streetball

IV. korcsoport kerületi VI. hely

Részletes eredmények
Európai Mobilitás Hét- Autómentes Nap

Kerületi II. hely

Részletes eredmények

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer